#TECNO R-evolution

Kod produktu: TECNO R-evolution
Dostępność: W magazynie

TECNO R-evolution 

Cena Detaliczna +23% VAT 
Cena z usługą montażu + 8% VAT 


Najbardziej innowacyjny odkurzacz do użytku domowego.

Modele tej serii charakteryzują się wieloma technicznymi nowinkami, między innymi BIVAC System, który umożliwia prosty wybór systemu filtracyjnego pomiędzy filtracją cyklonową, a filtracją z zastosowaniem worka z mikrowłókniny. 

Odkurzacz centralny TECNO R-evolution wyposażony w zaawansowany system separacji zanieczyszczeń, który wykorzystuje stożkowy filtr aluminiowy z dużą powierzchnią filtracji oraz elektrostatyczną kontrolą ładunku elektrostatycznego na jego powierzchni. Dodatkowo, odkurzacze TECNO R-evolution mogą być wyposażone w standardowo oferowane worki papierowe dla łatwiejszego wyrzucania zebranych zanieczyszczeń (system BI-VAC). Elektroniczny system kontroli pracy odkurzacza na bieżąco weryfikuje parametry urządzenia, sygnalizując zużycie filtrów lub zapełnienie zbiornika.

Rozbudowany panel sterujący, również w języku polskim, pozwala na wstępne ustawienie parametrów serwisowych przypominających o konieczności kontroli jednostki centralnej. Dodatkowy panel informacyjny jednostki centralnej może być zamontowany w dowolnym pomieszczeniu, dzięki czemu bieżące informacje o stanie odkurzacza dostępne są bez konieczności zaglądania do miejsca montażu urządzenia. Odkurzacze TECNO R-evolution wyposażone są w gniazdo ssawne w obudowie, które można wykorzystać w cyklonicznym trybie filtracji. Jednostki centralne przystosowane są do podłączenia instalacji zarówno po lewej jak i prawej stronie urządzenia.


Zalety:

  • Przyjazny panel sterowania
  • Oszczędność energii nawet do 15%
  • System ostrzegawczy zanieczyszczenia filtra
  • Gniazda ssawne na obudowie
  • Worek z mikrofibry lub worek papierowy
  • Eleganckie wzornictwo