#Vacu-Maid Compact

Kod produktu: Vacu-Maid Compact
Dostępność: W magazynie

Vacu-Maid Compact 

Cena Detaliczna +23% VAT 
Cena z usługą montażu + 8% VAT 


Odkurzacze kompaktowe Vacu-Maid, przeznaczone do użytkowania w domach jednorodzinnych. Elementem odpowiedzialnym za filtracje zassanego powietrza jest pojemny separator cykloniczny.

Funkcje dodatkowego zabezpieczenia silnika pełni filtr elektrostatyczny.

Duży zbiornik na śmieci pozwala użytkować odkurzacz bez obawy o jego przepełnienie. Wszystkie odkurzacze Vacu-Maid zostały wyposażone w opatentowaną szczelinę dekompresyjną pozwalającą na stosowanie tradycyjnych toreb foliowych w zbiornikach na kurz, dzięki czemu wyrzucenie zebranych w odkurzaczu śmieci jest łatwe i czyste.

Zastosowany w jednostce centralnej separator cykloniczny posiada skuteczność 95% separacji i gwarantuje stałość podciśnienia bez względu na stopień zapełnienia zbiornika na kurz. Odkurzacze zostały wyposażone w wydajne silniki elektryczne typu by-pass. Konstrukcja turbiny powietrza szczelnie izoluje część elektryczną silnika od strumienia zasysanego powietrza, które bezpośrednio z turbiny zostaje wtłoczone do przewodu wydechowego odkurzacza. Silnik elektryczny chłodzony jest powietrzem z otoczenia. Powietrze zasysane przez odkurzacz w czasie sprzątania nie bierze udziału w chłodzeniu części elektrycznej silnika. Pozwala to na utrzymanie silnika w czystości i w efekcie uzyskanie imponującej żywotności urządzenia.