#TECNO Smart

Kod produktu: TECNO Smart
Dostępność: W magazynie

TECNO Smart 

Cena Detaliczna +23% VAT 
Cena z usługą montażu + 8% VAT 


Odkurzacz centralny produkowany przez Sistemair, zaprojektowany do użytku w domach jednorodzinnych. Łączy w sobie wytrzymałą metalową konstrukcję z zaawansowanym systemem dwustopniowej filtracji, która wykorzystuje separację cykloniczną i kartridżowy filtr poliestrowy jako separator wtórny. Odkurzacz charakteryzuje się zdolnością do utrzymania nominalnych parametrów pracy bez względu na stopień zapełnienia zbiornika na kurz.

Urządzenie zaprojektowano do długiej i bezawaryjnej pracy, a obudowa ze stali nierdzewnej jest synonimem jakości wykonania i długowieczności urządzenia. Umieszczenie silnika pod dodatkową dźwiękoszczelną obudową jest doskonałym pomysłem na wyciszenie hałasów jego pracy, a zastosowany filtr poliestrowy klasy M może być myty pod bieżącą wodą, co gwarantuje wieloletnią bezkosztowną eksploatację.

Odkurzacz T-Smart wyposażony jest w elektroniczny moduł sterujący, pozwalający na łagodny start silnika, co dodatkowo obniża koszty zużycia energii elektrycznej, wydłuża żywotność silnika i zabezpiecza instalację elektryczną przed ewentualnymi przeciążeniami w momencie rozruchu.

T-smart sprzedawany jest z zestawem do sprzątania wyposażonym w komplet ssawek oraz wąż o długości 9m, który uruchamia jednostkę centralną w momencie włożenia go do gniazda. Na życzenie, zestaw może być doposażony w system bezprzewodowego włączania odkurzacza – Flisy. System Flisy pozwala na uzyskanie najlżejszego i najwygodniejszego węza do sprzątania ze sterowaniem jednostką centralną w jego uchwycie.