#TECNO Star

Kod produktu: TECNO Star
Dostępność: W magazynie

TECNO Star 

Cena Detaliczna +23% VAT 
Cena z usługą montażu + 8% VAT 


Odkurzacz centralny Tecno Star pozwala na jednoczesne odkurzanie z dwóch gniazd ssawnych. Jest to hybryda, która bazuje na konstrukcji odkurzaczy przemysłowych z zastosowanymi silnikami spotykanymi w najlepszych odkurzaczach domowych. Taki kompromis pozwala cieszyć zaletami odkurzacza przemysłowego przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Urządzenie przeznaczone jest do dużych willi lub pensjonatów o powierzchni do 500 m2.

Jednostka centralna może współpracować z instalacją w dwóch trybach pracy. W pierwszym – domyślnym, obszary sprzątania należy podzielić na dwie strefy które będą mogły być wykorzystane przez dwóch jednoczesnych użytkowników systemu. Każda ze stref może być obsłużona instalacją o średnicy 2”, natomiast wspólne przewody łączące każdą ze stref z jednostką centralną powinny być wykonane przy użyciu przewodów instalacyjnych o średnicy 63 mm. Automatyka jednostki centralnej sama decyduje o ilości i kolejności włączanych silników, tak aby dopasować charakterystykę pracy odkurzacza do liczby jednoczesnych użytkowników. Tryb drugi, to tryb TURBO, który pozwala na uruchomienie zawsze dwóch silników niezależnie od liczby operatorów. Pozwala to na efektywne sprzątanie nawet jeśli odkurzacz zostanie podłączony do dużej instalacji wykonanej z jednej średnicy przewodów.

Zastosowana metoda separacji bazująca na separatorze cyklonicznym oraz wtórnym filtrze kartridżowym o powierzchni filtracji wynoszącym 1,7 m2 gwarantuje skuteczną separację zanieczyszczeń bez obawy o spadek wydajności systemu. Jako opcja, urządzenie może zostać wyposażone w dodatkowy automatyczny system oczyszczania filtra kartridżowego, który do jego oczyszczania wykorzystuje strumień sprężonego powietrza.

Jednostka centralna Tecno Star jest urządzeniem wolnostojącym, wyposażonym w duży zbiornik na śmieci na kółkach o pojemności 62 dm3.

Obsługa oraz ustawienie parametrów konfiguracyjnych odbywa się przy wykorzystaniu czytelnego wyświetlacza dotykowego. Jednostka centralna Tecno Star została stworzona, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów używających odkurzaczy centralnych w domowym cyklu sprzątania. Decydując się na model Tecno Star otrzymują oni najbardziej zaawansowany technicznie odkurzacz, w którym zastosowano rozwiązania techniczne przeniesione z rozwiązań spotykanych w większych jednostkach centralnych przeznaczonych do pracy ciągłej.